Bursa Kombi Bakımı

Bursa Kombi Bakımı

Kombi bakımı oldukça önemli, uzmanlar tarafından da tavsiye edilen bir konudur. Bakımı yaptırılan kombiler, bakım yaptırılmayan kombilere göre çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Bursa Kombi bakımı esnasında iç ünite temizliği yapılır, cihazınızın pek çok parçası kirden arındırılır.

Bununla birlikte gerekli bazı kontroller sağlanarak cihazınızın periyodik bakım işlemleri tamamlanır. Lider Teknik Servis Kombi bakımı ile cihazınız geçmişe göre daha performanslı bir şekilde çalışacağı için bu durum enerji tasarrufu da sağlar.

Yani doğalgaz faturanızın geçmişe oranla daha düşük geldiğini görebilirsiniz. Aile ekonominize katkı sağlamak ve cihazınızda oluşabilecek problemlerin önceden önüne geçebilmek için Bursa kombi bakımı servisimiz aracılığıyla yaptırmayı unutmayınız.

Kombi Bakımı Bu Güne Özel %50 İndirimli. Fırsatı Kaçırma Hemen Ara. Yaptığımız Tüm İşlere Tam 1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa kombi bakımı nasıl yapılır

Periyodik kombi bakımı için gelen personelin, öncelikle siz doğalgaz kullanıcısına, Kombi Bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısaca bilgilendirmesi ile başlar. Ardından kombinin kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir.

Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol edilmeli.

Ek parçalarda oluşan oksitler temizlenmeli v.b. Kısaca kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aksamlar dikkatle kontrolden geçirilip sorun var ise, cihaz kullanıcısı kombi arızası hakkında bilgilendirmelidir.

Kombi’nizde arıza söz konusu olduğu durumlarda kombi servis personeli müşteriye bilgilendirme yaptıktan sonra, cihaz kullanıcısının izni ile bakımı değil, öncelikle kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.

Bursa kombi bakım fiyatları

Kombi bakım fiyatları kombi arızasına göre değişiklik göstermektedir. Kombi bakım keşif ücretimiz sabittir. Bunun için bizi hemen Arayabilirsiniz. Bursa Kombi Bakım Fiyatı olarak uygun ve garantili işlem yapmaktayız.

Bursa çevresine Teknik Destek Servis Hizmeti Sağlıyoruz.


Bursakombi bakım servisi

Kombiler, yüzlerce farklı parçanın sistematik bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşmuştur.

Her kombi özelliğine göre farklı bir performans sunmaktadır. Kullanıcılar, kendi dairelerine uygun bir kombiyi satın alarak kullanmaya başlarlar.

Fakat uzun kullanım sonucunda, kullanıcı hatası kaynaklı ya da diğer farklı etkenler sebebi ile kombi arıza durumu ile karşılaşılabilir. Bu durumda kombi arıza servisi, kombi tamiri servisi olan kuruluşumuz ile iletişime geçilerek mevcut sorunun ortadan kalkması sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz personelleri öncelikli olarak arızanın hangi parça ya da parçalardan meydana geldiğini saptamaktadır. Bu saptama ardından gerekli parçanın değişimi ile birlikte sorun giderilmiş olur.

Bursa kombi tamiri servisi olarak birçok marka kombi için tamir hizmeti sunmaktayız.

Bursa Kombi Servisi olarak geniş servis ağımız ile mersin geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sektörümüzde, 20 seneden fazla bir süredir hizmet veren kuruluşumuz her geçen gün bir önceki güne göre hizmet kalitesini daha da arttırmaktadır.

Kombi arızaları, kombi bakımı gibi hizmetlerimizin yanı sıra petek bakımı, petek temizliği gibi diğer konularda da hizmet sunmaktayız.

Dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Bu sayede bizlere hızlı bir şekilde ulaşarak acil servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bursa kombi Servisi,  Kombi Servisi ve Kombi bakım servisi ve fiyatları

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Servis Kaydı Oluştur