Bursa Petek Bakımı

Petek Bakımı Bursa

Kombi petek tesisatı, kapalı devre ısıtma sistemidir. Tesisat ve kombi bağlandıktan sonra, kombinin altındaki su basınç musluğundan tesisatın içerisine 1,5 bar su basılır ve sonra bu musluk kapatılır.

Kombi bakımı ve petek temizliği Tesisata basılan bu su sistemin içerisinde uzun yıllar dolaşır, dolaşan su özelliğini kaybeder koyulaşır, pas ve kireçlenmelere yol açar. Koyulaşan ve paslanan sistemdeki suyu kombi peteklerin içerisinde rahat dolaştıramaz bu nedenle peteklerin bir bölümü soğuk kalır.

Petek Bakımı Düzenli yapıldığında düşük faturalar gelir. Eviniz düşük derecede maksimum sıcaklığa rahatlıkla ulaşır. Petek Bakım Hizmeti İçin Hemen Bize Ulaşın.

Bu Güne özel Petek Bakımında %50 İndirim. Bursa’nın her yerine hizmet sağlıyoruz. Petek Bakım İşlerinde Tam 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Bursa Petek bakımı İşlemi Nasıl Yapılır

Peteklerin temizlenmesi, çoğu kişinin sandığı gibi petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar.

Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombiye giriş vanaları kapatılır. Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Daha sonra makine çalıştırılarak petek temizlenir. Makine, su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır.
Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Bursa Petek  bakım fiyatları

Petek fiyatları dairedeki petek sayısına göre değişmektedir. En Uygun Petek Yıkama Fiyatı İçin Hemen Bizi Arayın.

Petek temizleme fiyatları, petek sayısına göre farklılık gösterir. Aynı zamanda petek modeli ve ısıtma sistemine göre farklılıklar gösterir. Petek modeline göre yapılan fiyatlandırmada en pahalı petek temizliği alüminyum petekler içindir. Nedeni ise, kalorifer peteği temizleme işlemi sırasında en fazla işçilik alüminyum peteklerde yapılır. Sırasıyla döküm petekler ve panel petekler gelir. Petek temizliği fiyatları için firmamızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa çevresine Teknik Destek Servis Hizmeti Sağlıyoruz.

NEDEN KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRILMALI?
Birçok kişi petek temizliği işini büyük bir zahmetmiş gibi görüp yaptırmak istemez. Zamanında yapılmayan petek temizliği nedeniyle kış boyunca ısınma sorunları yaşamanız muhtemeldir.

Peteklerin içerisinde biriken atıklar nedeniyle peteklerin içerisi dolacak ve siz ne kadar kombiyi açarsanız açın petekler ısınmayacak. Bunun yanında peteklerin kısa sürede soğuyacaktır. İşte bu durumda petek temizliği yapılmadığı için kombinizden gereken verimi alamayacaksınız.

Petek temizliği yaptıranlar petek temizliğinin aslında ne kadar kolay bir iş olduğunu fark edeceklerdir. Evinize veya iş yerinize gelen firma çalışanlarımız peteklerin içini temizlemek için tazyikli su ve ilaçlar kullanmaktadır. Bu ilaçlar ve su yardımı ile peteklerin içleri yıkanarak ilk günkü gibi temiz olmaktadır. Kombi tesisatının içleri de temizlenmektedir.

Bunun yanında kombinin bakımı da yapılmaktadır. Kombi bakımı sırasında kombinin temizliği de yapılarak herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Petek temizliği yaptırırken çağırdığınız tesisat firmasına dikkat etmeniz gerekir. Biz petek temizliğini petekleri içlerini tazyikli su ve temizleyiciler ile yıkayarak gerçekleştirmekteyiz.

Birçok kişi ise petek temizliğini peteklerin içlerinin havası alınmak olarak düşünmektedir. Ev ve iş yeri sahipleri de gerçek anlamda petek temizliğinin faydalarını yapıldığını bilmediği için gelen firma yetkililerine güvenmektedir. Ama asıl yapılması gereken petek temizliği bu şekilde peteklerin içlerinin yıkanarak atıkların giderilmesi ile oluşmaktadır.

Düzenli olarak yapılırsa petek temizliğinin faydaları kış boyunca rahat etmekte, doğalgaz ve elektrik faturasından tasarruf etmektedir.

Ayrıca yapılan petek ve kombi temizliği sayesinde ise yaşanabilecek olası doğal gaz kaçakları ve diğer tehlikelere karşı gerekli önlemlerde alınmış olmaktadır.

Petek temizliği için kış başlamadan firma yetkililerimize ulaşarak gerekli yardımı alabilirsiniz. Ayrıca birçok kombi markasının bakımları da yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunların yanında haftanın her günü çalışan firma çalışanlarımız dilediğiniz zaman evinizde veya iş yerinizde olarak sizlere yardımcı olmaktadır

Petek Bakımı Bursa

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİNİN FAYDALARI
• Kombiyi düşük dereceye getirerek ideal ısı elde edersiniz.
• Bütün peteklerde yüksek ısı verimi sağlarsınız.
• Kombiye en uzak olan radyatörünüz bile daha iyi ısınır.
• Kombide doğalgaz sarfiyatı azaltmış olursunuz.
• Kombinin pompası daha az çalışarak, kombinin ömrü uzamış olur.
• Temizlik sırasında kullanılan petek koruyucu ilaç sayesinde peteklerin içinin paslanması engellenmiş olur.
Bütün peteklerde yüksek ısı verimi sağlarsınız.
• Kombiye en uzak olan radyatörünüz bile daha iyi ısınır.
• Kombide doğalgaz sarfiyatı azaltmış olursunuz.
• Kombinin pompası daha az çalışarak, kombinin ömrü uzamış olur.
• Temizlik sırasında kullanılan petek koruyucu ilaç sayesinde peteklerin içinin paslanması engellenmiş olur.

Petek Yıkama, Petek Bakım ve Yıkama, Kombi, Kombi servisi, Kombi Bakımı, Bursa Kombi, Bursa Kombi Servisi, Bursa Kombi Yıkama, Bursa Kombi Firması

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Servis Kaydı Oluştur