easy site maker
Mobirise
Mobirise

Lider Bulaşık Makinası  Servisi

Bursa Lider Bulaşık Makinası Servisi Firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti  hızlı ve garantili servistir. Bu prensibi göre hizmet vermekteyiz. 

Bulaşık Makinalarınızdaki arızaların giderilmesini sağlamaktayız. Özellikle bakım ve onarım hizmetlerinde sizlere uygun fiyatlarda ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bursa Lider Teknik Servis

Garantili Bursa Bulaşık Makinası Servisi

Firmamız yaptığı tüm bulaşık makinası tamir, onarım ve bakım hizmetlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermektedir.  Hızlı ve gün içinde bakım onarım teknik servis hizmeti veren firmamız,  uzman ve tecrübeli teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve servis araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Bursa Lider Teknik Bulaşık Makinası Servisi firmamız cihazlarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek talepleri beklemektedir. Bursa Lider Teknik Servisi olarak tüm bulaşık makinası servis hizmetlerinde  ekibimiz cihazların onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere onarım garantisi vermektedir. Teknik ekibimiz bulaşık makinası onarım garantisi ile müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki sorunun tekrarlanması durumunda Bursa Lider Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Bulaşık Makinalarında tekrarlayan arıza çözülene dek Bursa Lider Teknik Servisimizden tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

MARKALAR

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 Bulaşık Makinası | Çamaşr Makinası | Buzdolabı Tamiri

HIZLI SERVİS

Bursa Lider Teknik Servis olarak cihazlarınızda yaşayacağınız arızalarda veya bakım gerektiren durumlarda sizlere en hızlı servisi sunuyoruz.

UZMAN PERSONEL

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla cihazlarınızın arızalarında veya bakım gerektiren durumlarda doğru çözüm sunuyoruz. 

GARANTİLİ HİZMET

Bursa Lider Teknik Servis olarak Tüm Cihazlarınızın Tamir, Bakım ve Onarım işlemlerini tecrübeli ekibimiz ile yüksek güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
Mobirise

İletişim Formu

Teknik Servis & Bakım Talebi Formu

Bursa Lider Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamiri & Servisi Kombi & Klima Bakımı & Servisi Elektrikli Cihaz Tamiri & Servisi
Fırın & Ocak & Ankastre Tamiri
Kombi & Petek Temizleme Hizmeti. 

Sosyal Medya

Copyright @ 2020. Bursa Lider Teknik Servis
Beyaz Eşya , Kombi , Klima , Ocak & Fırın &Ankastre, Elektrikli Cihaz Servisi - Kombi & Petek Temizleme Firması
Tasarım ARK AJANS Website & SEO & E-Ticaret Hizmetleri