website templates free download
Mobirise
Mobirise

Bursa Küçük Ev Aletleri Servisi

Bursa ve çevresine Küçük Ev Aletleri tamiri hizmeti vermekteyiz. Firmamız cihazlarınızda meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım talebi için günün 24 saati çağrı merkezi desteği sunmaktadır. Bursanın her bölgesine teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Firmamız Küçük Ev Aletleri tamiri konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Bursa Küçük Ev Aletleri Servisi onarım garantili tamir hizmeti sunmaktadır. Firmamız marka model fark etmeksizin her türlü Ütü, Süpürge, Tost Makinesi, Mutfak Robotu, Mikser, Fön Makinesi vb. Küçük Ev aletleri teknik servis hizmeti vermektedir. Küçük Ev Aletleri Servisi hizmeti almak için web sitemizdeki telefon numaralarından çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Markalar

Elektrikli Ev Aletleri Servisi

HIZLI SERVİS

Bursa Lider Teknik Servis olarak cihazlarınızda yaşayacağınız arızalarda veya bakım gerektiren durumlarda sizlere en hızlı servisi sunuyoruz.

UZMAN PERSONEL

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla cihazlarınızın arızalarında veya bakım gerektiren durumlarda doğru çözüm sunuyoruz. 

GARANTİLİ HİZMET

Bursa Lider Teknik Servis olarak Tüm Cihazlarınızın Tamir, Bakım ve Onarım işlemlerini tecrübeli ekibimiz ile yüksek güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
Mobirise

İletişim Formu

Teknik Servis & Bakım Talebi Formu

Bursa Lider Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamiri & Servisi Kombi & Klima Bakımı & Servisi Elektrikli Cihaz Tamiri & Servisi
Fırın & Ocak & Ankastre Tamiri
Kombi & Petek Temizleme Hizmeti. 

Sosyal Medya

Copyright @ 2020. Bursa Lider Teknik Servis
Beyaz Eşya , Kombi , Klima , Ocak & Fırın &Ankastre, Elektrikli Cihaz Servisi - Kombi & Petek Temizleme Firması
Tasarım ARK AJANS Website & SEO & E-Ticaret Hizmetleri