how to build your own site
Mobirise
Mobirise

Bursa Lider Klima Servisi

Bursa ve çevresine Klima teknik servis ve klima bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamız klimanızda meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım talebi için günün 24 saati çağrı merkezi desteği sunmaktadır. Bursanın her bölgesine klima teknik servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız klima servisi konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Bursa klima tamir servisi onarım garantili klima tamir hizmeti sunmaktadır. Firmamız marka model fark etmeksizin her türlü salon tipi, split, kaset tipi klimalara teknik servis hizmeti vermektedir. Klima bakım ve onarım hizmeti almak için web sitemizdeki telefon numaralarından klima çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Garantili Bursa Klima Servisi

Firmamız yaptığı tüm tamir, onarım ve bakım hizmetlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermektedir.  Hızlı ve gün içi  Bakım onarım teknik servis hizmeti veren firmamız,  uzman ve tecrübeli teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve servis araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Bursa Lider Teknik Klima Servisi firmamız klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek talepleri beklemektedir. Bursa Lider Teknik Servisi olarak tüm Klima servis hizmetlerinde teknik servis ekibimiz klimalarınızın onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere onarım garantisi vermektedir. Teknik ekibimiz Klima onarım garantisi ile müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki sorunun tekrarlanması durumunda Bursa Lider Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Klimanızdaki tekrarlayan arıza çözülene dek Bursa Lider Teknik Servisimizden Klima servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

MARKALAR

Klima & Kombi Servisi

HIZLI SERVİS

Bursa Lider Teknik Servis olarak cihazlarınızda yaşayacağınız arızalarda veya bakım gerektiren durumlarda sizlere en hızlı servisi sunuyoruz.

UZMAN PERSONEL

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla cihazlarınızın arızalarında veya bakım gerektiren durumlarda doğru çözüm sunuyoruz. 

GARANTİLİ HİZMET

Bursa Lider Teknik Servis olarak Tüm Cihazlarınızın Tamir, Bakım ve Onarım işlemlerini tecrübeli ekibimiz ile yüksek güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
Mobirise

İletişim Formu

Teknik Servis & Bakım Talebi Formu

Bursa Lider Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamiri & Servisi Kombi & Klima Bakımı & Servisi Elektrikli Cihaz Tamiri & Servisi
Fırın & Ocak & Ankastre Tamiri
Kombi & Petek Temizleme Hizmeti. 

Sosyal Medya

Copyright @ 2020. Bursa Lider Teknik Servis
Beyaz Eşya , Kombi , Klima , Ocak & Fırın &Ankastre, Elektrikli Cihaz Servisi - Kombi & Petek Temizleme Firması
Tasarım ARK AJANS Website & SEO & E-Ticaret Hizmetleri