free website templates
Mobirise
Mobirise

Kombi & Petek Temizleme

Bursa Kombi ve Petek Temizleme Servisi Firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti  hızlı ve garantili servistir. Bu prensibi göre hizmet vermekteyiz. 

Kombi ve Petek Temizleme Firması olarak özellikle bakım ve periyodik kontrollerde sizlere uygun fiyatlarda ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bursa Lider Teknik Servis

Garantili Kombi ve Petek Temizleme Servisi

Firmamız yaptığı tüm tamir, onarım ve bakım hizmetlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermektedir.  Hızlı ve hesaplı Kombi ve Petek Temizleme hizmeti veren firmamız,  uzman ve tecrübeli teknik ekibiyle, profesyonel ekipmnlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Bursa Lider Teknik Kombi ve Petek Temizleme Servisi firmamız oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek talepleri beklemektedir. Bursa Lider Teknik Servisi olarak tüm Kombi ve Petek Temizleme hizmetlerinde teknik servis ekibimiz cihazların onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere bakım garantisi vermektedir. Teknik ekibimiz Kombi ve Petek Temizleme garantisi ile müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki sorunun tekrarlanması durumunda Bursa Lider Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Kombileriniz ve petekleriniz için Bursa Lider Teknik Servisimizden Tamir bakım ve onarım hizmeti de alabilirsiniz.

MARKALAR

Klima & Kombi Servisi

HIZLI SERVİS

Bursa Lider Teknik Servis olarak cihazlarınızda yaşayacağınız arızalarda veya bakım gerektiren durumlarda sizlere en hızlı servisi sunuyoruz.

UZMAN PERSONEL

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla cihazlarınızın arızalarında veya bakım gerektiren durumlarda doğru çözüm sunuyoruz. 

GARANTİLİ HİZMET

Bursa Lider Teknik Servis olarak Tüm Cihazlarınızın Tamir, Bakım ve Onarım işlemlerini tecrübeli ekibimiz ile yüksek güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
Mobirise

İletişim Formu

Teknik Servis & Bakım Talebi Formu

Bursa Lider Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamiri & Servisi Kombi & Klima Bakımı & Servisi Elektrikli Cihaz Tamiri & Servisi
Fırın & Ocak & Ankastre Tamiri
Kombi & Petek Temizleme Hizmeti. 

Sosyal Medya

Copyright @ 2020. Bursa Lider Teknik Servis
Beyaz Eşya , Kombi , Klima , Ocak & Fırın &Ankastre, Elektrikli Cihaz Servisi - Kombi & Petek Temizleme Firması
Tasarım ARK AJANS Website & SEO & E-Ticaret Hizmetleri