website design templates
Mobirise
Mobirise

Ocak & Fırın & Ankastre Servisi

Bursa ve çevresine Ocak & Fırın & Ankastre teknik servis ve bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamız ocaklarınız ve fırınlarınızda meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım talebi için günün 24 saati çağrı merkezi desteği sunmaktadır. Firmamız Bursanın her bölgesine Ocak & Fırın & Ankastre konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknik servis hizmeti vermektedir.

Bursa Ocak & Fırın & Ankastre teknik servisi bakım ve onarım garantili  tamir hizmeti sunmaktadır. Firmamız marka model fark etmeksizin her türlü ocak,fırın,anastre cihazlarınıza teknik servis hizmeti vermektedir. Ocak & Fırın & Ankastre bakım ve onarım hizmeti almak için web sitemizdeki telefon numaralarından çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bursa Lider Teknik Servisi

Garantili Ocak & Fırın Ankastre Servisi

Firmamız yaptığı tüm tamir, onarım ve bakım hizmetlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermektedir.  Hızlı ve gün içi  Bakım onarım teknik servis hizmeti veren firmamız,  uzman ve tecrübeli teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve servis araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Bursa Lider Teknik Klima Servisi firmamız fırın, ocak ve davlunmazlarda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek talepleri beklemektedir. Bursa Lider Teknik Servisi olarak tüm servis hizmetlerinde teknik servis ekibimiz ocaklarınızın tamir ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere onarım garantisi vermektedir. Teknik ekibimiz onarım garantisi ile müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki sorunun tekrarlanması durumunda Bursa Lider Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Cihazlarınızdaki tekrarlayan arıza çözülene dek Bursa Lider Teknik Servisimizden tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

Markalar

Elektrikli Ev Aletleri Servisi

HIZLI SERVİS

Bursa Lider Teknik Servis olarak cihazlarınızda yaşayacağınız arızalarda veya bakım gerektiren durumlarda sizlere en hızlı servisi sunuyoruz.

UZMAN PERSONEL

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve yaygın servis ağımızla cihazlarınızın arızalarında veya bakım gerektiren durumlarda doğru çözüm sunuyoruz. 

GARANTİLİ HİZMET

Bursa Lider Teknik Servis olarak Tüm Cihazlarınızın Tamir, Bakım ve Onarım işlemlerini tecrübeli ekibimiz ile yüksek güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
Mobirise

İletişim Formu

Teknik Servis & Bakım Talebi Formu

Bursa Lider Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamiri & Servisi Kombi & Klima Bakımı & Servisi Elektrikli Cihaz Tamiri & Servisi
Fırın & Ocak & Ankastre Tamiri
Kombi & Petek Temizleme Hizmeti. 

Sosyal Medya

Copyright @ 2020. Bursa Lider Teknik Servis
Beyaz Eşya , Kombi , Klima , Ocak & Fırın &Ankastre, Elektrikli Cihaz Servisi - Kombi & Petek Temizleme Firması
Tasarım ARK AJANS Website & SEO & E-Ticaret Hizmetleri